7 dní a 7 nocí


 kategorie: adventury
 rating: 81 %
 rok výroby: 1994
 společnost: Pterodon Software
 velikost: 2139 kB
 downloadů: 1488
 download: 77.zip, (2)
 midi: -
 čeština: -
 podobné hry: -

   Po velkém úspěchu první české adventury, kterou představovalo Tajemství oslího ostrova se jen o několik měsíců později objevila další, neméně úspěšná hra. Tou se stala trochu lechtivá adventurka s výstižným názvem 7 dní a 7 nocí.
   Hlavním hrdinou je soukromý detektiv Venca Záhyb, kterého jednoho dne požádá místní zbohatlík, továrník a milionář v jedné osobě Jonatan Smith o menší službičku. Odjíždí totiž na týden pryč a potřebuje aby někdo ohlídal jeho 7 dcer. Venca dlouho neváhá, zvlášť když slíbená odměna je opravdu tučná a ještě téhož dne se pouští do "hlídání". Protože však krátce po Smithově odjezdu uzavře v místní hospůdce sázku se svým kamarádem Fandou Kořenem, zvrhne se zodpovědná starost o milionářovy dcery v ukvapenou snahu všech sedm dívek během jednoho týdne přefiknout.
   Úkol to ale není vůbec jednoduchý a Venca bude muset vynaložit maximální úsilí a překonat spoustu zdánlivě neřešitelných problémů, aby uspokojil své sexuální choutky. Ne všechny dcery totiž sdílejí jeho touhu po sexu a ne všechny jsou té správné sexuální orientace. Vencově důvtipu se ale nakonec žádná neubrání:-)
   Potud úvod a nyní něco málo ke spouštění této hry. Neznám nikoho, kdo by s ním neměl problémy, takže než si hru stáhnete přečtěte si těchto pár řádků. Verze, která je zde k dispozici, je crackem původního originálu. To znamená, že nebudete muset zadávat po každém úspěšně skončeném dni heslo z manuálu, ale stačí odentrovat nabízenou kolonku k vyplnění. Nevýhoda této cracknuté verze je v absenci postelových scén, kde se ale stejně jen zuřivým klikáním myši snažíte Vencu a některou z milionářových dcer přivést k vyvrcholení. Dalším podstatným problémem, který se může vyskytnout je fakt, že na novějších strojích hru nespustíte. Objeví se pouze hláška "runtime error .. bla bla atd.". To je způsobeno chybou v Turbo Pascalu, kterou odstraní tento patch. Nakopírujte jej do adresáře, kde máte hru uloženou a postupujte podle návodu v přiloženém textovém souboru.
   Až hru spustíte, doporučuji nastavení bez zvuku. Na většině počítačů totiž stejně způsobuje akorát problémy. Snad jedině pokud ještě vlastníte 386, můžete si hru vychutnat v plné kráse. Toť vše, přeju hodně zábavy a bacha na pohlavní nemoci:-)
  

- zpět na seznam adventur -

DatumTitulekAutor
 Zobrazit příspěvky Přidat příspěvek

Ratings top five

 


 


Přidat k oblíbeným


Copyright © 2001-2002
   
    
 1.  Little Big Adventure 95 %
 2.  Kyrandia 87 %
 3.  Simon the Sorcerer 86 %
 4.  Teenagent 85 %
 5.  Dune 83 %
  
 

Downloads top five

 

 1.  Quest for Glory 1714
 2.  7 dni a 7 noci 1488
 3.  Little Big Adventure 1487
 4.  Kyrandia 1475
 5.  Dune 1459
  
 
Abandonware stránky

Aaargh Games

Abandonware

TOP100

CzechAbandonware

TOAR

GameRing

EliteToplist

GamesAlliance

NoArcade

Ghoulz

top200

Abandonware-top219

Top56

ABC Top sitesK
U
P
T
E

S
I

N
O
V
O
U

H
R
U