Duke Nukem 3D


 kategorie: 3d
 rating: 95 %
 rok výroby: 1996
 společnost: Apogee Software
 velikost: 12298 kB
 downloadů: 1772
 download: duke3d.zip, (2)
 midi: duke3d.mid, duke2.mid, duke3.mid
 čeština: -
 podobné hry: Duke Nukem 1, 2

   Vzpomínáte na hry Duke Nukem a Duke Nukem 2? Jestli se nepletu, tak naposledy jsme hlavního hrdinu, neohrozitelného Duka, opustili v okamžiku, kdy se stal obětí únosu mimozemšťanů. Že se ale Duke prostřílí na svobodu, o tom snad vůbec nikdo nepochyboval. Teď, když se ale konečně opět ocitl na své rodné planetě, nestačí se divit. Téměř celou Ameriku totiž zaplavili zrůdní mimozemšťané a tak Duke stojí na prahu nového boje, ve kterém se i tentokrát bude muset spolehnout jen a jen sám na sebe.
   Jak už to v podobných 3D střílečkách chodí, je děj zasazen do prostředí plného nepřátel na každém kroku. Na rozdíl ale od Wolfa, či obou dílů Dooma si tentokrát můžete užít spousty nových prvků. Čekají vás nastražené miny s laserovým spínačem, budete si muset zaplavat pod vodou, probít se zdmi do dalších prostor, ale na druhou stranu máte k dispozici časované nálože či zmenšující paprsek, který protivníka přemění v neškodného skřítka vhodného tak akorát k rozšlápnutí, případně můžete použít i zmrazovač, a rozkopávat pak ledové bloky, které zbudou ze zasažených mutantů.
   Ti z vás, kteří navíc dobře vládnou angličtinou, se jistě pobaví u spousty hlášek, kterými Duke během svého putovaní světem příšer komentuje mnohé situace. Nelekněte se pak třeba takových situací, jako je mutant sedící na záchodě, či jiná příšera sledující peepshow. Zkrátka, přestože je Duke Nukem 3D už skoro 6 let stará klasika, určitě stojí za to si na ní občas zavzpomínat. Nehledě na to, že jako u všech lepších 3D her máte k dispozici i multiplayer mod a užít si tak spousty legrace při hře proti kamarádům.
  

- zpět na seznam 3D her -Ratings top five

 


 


Přidat k oblíbeným


Copyright © 2001-2002
   
    
 1.  Duke Nukem 3D 95 %
 2.  Doom 93 %
 3.  Doom 2 93 %
 4.  Tomb Raider - demo 88 %
 5.  Jurassic Park 86 %
  
 

Downloads top five

 

 1.  Doom 2 1969
 2.  Wolfenstein 3D 1957
 3.  Duke Nukem 3D 1772
 4.  Doom 1652
 5.  Jurassic Park 1529
  
 
Abandonware stránky

Aaargh Games

Abandonware

TOP100

CzechAbandonware

TOAR

GameRing

EliteToplist

GamesAlliance

NoArcade

Ghoulz

top200

Abandonware-top219

Top56

ABC Top sitesK
U
P
T
E

S
I

N
O
V
O
U

H
R
U