Dyna Blaster


 kategorie: arkady
 rating: 74 %
 rok výroby: 1992
 společnost: Hudson Soft
 velikost: 370 kB
 downloadů: 1687
 download: dyna.zip, (2)
 midi: dynablaster.mid
 čeština: -
 podobné hry: Bomberman

   Další suprová hra z let mého dětství a fantastická pařba pro jednoho až čtyři hráče současně. Ovládáte panáčka, který běhá po obrazovce a pokládá bomby. Hrajete-li proti kamarádům, je vaším úkolem přežít všechny ostatní a je úplně jedno jestli se o jejich smrt zasloužíte vy vhodně položenou bombou, nebo příšera, která si na nich smlsne. Kvalitu svých náloží si můžete během hry vylepšovat sbíráním různých doplňků, které objevíte v místech, kde odpálíte některou z mnoha čtvercových zdí. Můžete tak získat schopnost klást několik bomb najednou, můžete své bomby odpalovat v libovolném okamžiku, můžete mnohonásobně vylepšovat účinnost svých náloží a pod.
   Nemáte-li kamaráda pro přímý bombový souboj, nevadí. Hru lze hrát i jako arkádu pro jednoho hráče. Procházíte jednotlivé levely, likvidujete všechny odporné příšery a snažíte se objevit skrytý průchod do dalšího kola. To vše v příslušném časovém limitu. Cílem vašeho snažení je vysvobodit unesenou princeznu, kterou zlý příšerák unesl na svůj hrad.
   Dyna Blaster je sice jen jednou z mnoha variant klasického Bombermana, ale rozhodně stojí za vyzkoušení. Teprve až si ji stáhnete, tak poznáte, kolik zábavy si užijete, budete-li ji hrát ve čtyřech, tak jako my před mnoha lety.
  

- zpět na seznam arkád -Ratings top five

 


 


Přidat k oblíbeným


Copyright © 2001-2002
   
    
 1.  Prince of Persia 2 93 %
 2.  Prince of Persia 92 %
 3.  Another World 91 %
 4.  Flashback 86 %
 5.  Aladdin 85 %
  
 

Downloads top five

 

 1.  Dylan Dog 10169
 2.  Prince of Persia 1877
 3.  Bomberman 1759
 4.  4D Prince of Persia 1749
 5.  Dyna Blaster 1687
  
 
Abandonware stránky

Aaargh Games

Abandonware

TOP100

CzechAbandonware

TOAR

GameRing

EliteToplist

GamesAlliance

NoArcade

Ghoulz

top200

Abandonware-top219

Top56

ABC Top sitesK
U
P
T
E

S
I

N
O
V
O
U

H
R
U