Jurassic Park


 kategorie: 3d
 rating: 86 %
 rok výroby: 1993
 společnost: Ocean
 velikost: 4240 kB
 downloadů: 1529
 download: jp.zip, (2)
 midi: jurassic.mid
 čeština: -
 podobné hry: -

   Na první pohled to není až tak dávno, co byl natočen na svou dobu naprosto dokonalý film "Jurský Park". Jenže hned na ten druhý si uvědomíte, že vznikl už před téměř deseti lety. A ve stejné době v jaké vznikl tento průkopník počítačové animace, spatřila světlo světa i stejnojmenná hra, která se rázem stala velmi žádaným artiklem na všech tehdy existujících třiosmšestkách.
   Osnova příběhu je poměrně jednoduchá. Skupinka vědců pod vedením bohatého multimilionáře izoluje z krve pravěkého komára dynosauří DNA, kterou použije k rekonstrukci dávno vymřelých živočichů. Na izolovaném ostrově uprostřed oceánu je posléze vybudován obrovský zábavní park, jehož hlavní atrakcí se mají stát právě tato prehistorická zvířata. Všechno vypadá zdánlivě velmi bezproblémově, jenže pouze do okamžiku než je na ostrov pozvána skupinka odborníků, která má posvětit provoz parku. Při generální vyjížďce, které se zůčastní i vnoučata majitele budované atrakce, je celý ostrov zasažen prudkou bouří, díky níž dojde k výpadku proudu v celém areálu parku a to včetně elektrických vysokonapěťových plotů, které oddělují výběhy jednotlivých zvířat od návštěvníků. A právě v těchto místech se začíná odehrávat váš příběh. V roli hlavního hrdiny, jednoho ze tří pozvaných vědců, musíte nejprve zachránit obě děti a posléze zdolat spoustu dalších překážek, které vám budou stát v cestě.
   Pokud ze začátku nebudete rozumět tomu, proč je tato hra zařazena v kategorii 3D, vytrvejte. Počkejte si tři levely a vzápětí to poznáte. A pokud navíc máte rádi sci-fi právě z tohoto žánru, určitě nebudete litovat, když proženete svým modedem přes 4 megabajty dat a stáhnete si tuhle napínavou hru.
  

- zpět na seznam 3D her -


Ratings top five

 


 


Přidat k oblíbeným


Copyright © 2001-2002
   
    
 1.  Duke Nukem 3D 95 %
 2.  Doom 93 %
 3.  Doom 2 93 %
 4.  Tomb Raider - demo 88 %
 5.  Jurassic Park 86 %
  
 

Downloads top five

 

 1.  Doom 2 1969
 2.  Wolfenstein 3D 1957
 3.  Duke Nukem 3D 1772
 4.  Doom 1652
 5.  Jurassic Park 1529
  
 
Abandonware stránky

Aaargh Games

Abandonware

TOP100

CzechAbandonware

TOAR

GameRing

EliteToplist

GamesAlliance

NoArcade

Ghoulz

top200

Abandonware-top219

Top56

ABC Top sitesK
U
P
T
E

S
I

N
O
V
O
U

H
R
U